KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14204128
nr 1420 4128
Curt Fors
(f. 1935), Sverige
"Form och två askfat". Monogramsignerad. Blandteknik, bildmått: 43x32 cm, yttermått inklusive ram: 65x52 cm
Curt Fors, född 1935, svensk målare, fotograf och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:18:12
100 kr
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr